ייעוץ דיגיטלי לעסקים

כי לפעמים, כל מה שצריך זה פשוט הכוונה טובה.

אנו מבינים שבעלי עסקים הופכים להיות מעודכנים יותר בטכנולוגיה, מעורים יותר ברשתות החברתיות, ואפילו בונים לעצמם אתר או מתכנתים אפליקציה. אנו רואים איך זה קורה בשטח, ולצערנו, רואים גם איך עסקים נופלים פשוט כי לא ידעו איך לעשות את הדברים נכון.


בדיוק כך, לעשות זה מצוין... אך עשייה לא מדויקת, לא מכוונת, עלולה להביא לתוצאות מנוגדות מאלו שרציתם מלכתחילה. הייעוץ שלנו יסייע לכם להיות עצמאיים בעולם הדיגיטלי, ולהביא את התוצאות שאליהן כיוונתם.

רוצים להתחיל? קבלו עכשיו חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות:

כיצד מתבצע תהליך היעוץ 

ומה מקבלים?

כדי להנחות באופן המקצועי ביותר, הייעוץ מתחלק לפגישה אישית, אחד על אחד, ביום ובשעה הנוחים לכם ולאחר מכן למסמך סיכום שבנוי על בסיס מאפייני העסק ומסקנות הפגישה:

2. תכנית עבודה אסטרטגית

לאחר פגישת הייעוץ, כאשר חקרנו מספיק חומרים ומידע אודות המוצרים / השירותים שהעסק מציע, קהל היעד והפוטנציאל שלו בדיגיטל, אנו נגבש תכנית אסטרטגית עבור המותג שלכם ברשת.

 

תכנית הכוללת סדרת פעולות מומלצות שתוכלו לעשות באופן עצמאי בשביל לנהל ולמנף את העסק באינטרנט בצורה הנכונה והממוקדת לפלטפורמות בהן אתם צריכים להופיע.

1. פגישת יעוץ אחד על אחד

את הפגישה ניתן לערוך בכתובת שתבחרו או במשרדינו.

הפגישה נערכת מול ליאור סרמלי, בעלים ומנכ"ל הסוכנות.

במסגרת הפגישה:

 • נלמד איך לאפיין את קהל היעד של העסק, ואיך להגיע אליו ישירות.

 • נסקור מושגים מקצועיים מעולם הדיגיטל המתפתח

 • נגבש דרכי פעולה להתנהלות בזירה הדיגיטלית ונקבע מדדי הצלחה למעקב.

 • נדבר על מיהו "מנהיג דיגיטלי", וכיצד אתם תוכלו להפוך לכזה

 

למה אתם צריכים ייעוץ דיגיטלי?

 • ייעוץ מקצועי יכול לחסוך לכם הרבה זמן והרבה כסף. הכוונה מדויקת ונכונה ליצירת אסטרטגיה שיווקית תעלה את העסק שלכם למסלול של הצלחה, ללא ניחושים, הימורים או צעדים שמסתמכים על גישת "נראה לי". לא צריך להעסיק מנהל פרסום, מנהל מדיה, מעצבים וכותבים, יועץ דיגיטלי יוכל לספק את כל התמיכה הנדרשת ולחסוך לכם בעלויות הגיוס וההעסקה של כל הגופים האלו.
   

 • יועץ דיגיטלי יידע לומר לכם במה להתמקד,  מה חשוב עכשיו ומה אחר כך. אילו טרנדים "חמים" כרגע? באילו אפיקי פרסום כדאי להשקיע? כיצד לחלק את תקציב הפרסום? מה המתחרים שלכם עושים וכיצד ניתן "לעקוף" אותם במירוץ השיווקי? הייעוץ שתקבלו יספק מענה לכל השאלות האלו ולעוד הרבה נוספות.
   

 • ייעוץ איכותי יסייע לכם להישאר up to date בעולם שמשתנה בכל יום! זו לא קלישאה... בכל יום צץ טרנד חדש, ערוץ פרסום חדש, "תורה" שיווקית כזו אחרת, ואחד מתפקידיו של היועץ הדיגיטלי שלכם הוא להישאר מעודכן, כדי שאתם תישארו מעודכנים.

למה לבחור SRY?

לנו ב-SRY DIGITAL ניסיון רב בייעוץ דיגיטלי לעסקים בישראל. אנו מבינים היטב כיצד הזירה הדיגיטלית עובדת, בישראל ובעולם. בזכות הבנה זו, השגנו הצלחות רבות ללקוחות שלנו, הצלחה ששכנעה אותם להשקיע את כספם בשירותים מקצועיים נוספים שאנו מציעים, ולשמחתנו - אנו הולכים יחד כבר דרך ארוכה.

בין לקוחותינו תמצאו את:

זקוקים לייעוץ והכוונה בדיגיטל? בואו נכיר:

 • LinkedIn - Grey Circle
 • Instagram
 • Facebook

כל הזכויות שמורות © SRY DIGITAL 2019 // משרדים: שדרות הפלי"ם 2, חיפה // טלפון: 03-3723080